MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13342272
nr 1334 2272
Byrå
1890-tal. Bredd: 87, djup: 46 cm, höjd: 117 cm, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:31:11
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)